Kierownictwo

Poznaj naszych liderów

Nasze kierownictwo to ludzie z ogromnym doświadczeniem w zarządzaniu złożonymi projektami informatycznymi. Każdy z nich ma ponad 20-letnie doświadczenie i długą listę referencyjną realizacji prowadzonych w sektorze publicznym i prywatnym.

ROBERT STRZELECKI

Prezes

Absolwent Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych. Posiada doświadczenie w zarządzaniu projektami międzynarodowymi, prowadzeniu innowacyjnych (ryzykownych biznesowo) projektów, przygotowaniu do sprzedaży i/lub restrukturyzacji firm oraz wdrożeniach systemów informatycznych. Jego doświadczenie - zarówno po stronie dostawców, jak i zamawiających usługi oraz systemy informatyczne - jest świetną bazą do pomocy, oceny i/lub audytu projektów start-up, produktów IT oraz przedsięwzięć. We wsparciu wykonawców charakteryzuje się szeroką wiedzą techniczną i merytoryczną. Prowadzi szkolenia i warsztaty z oceny potencjału produktów IT, prowadzenia projektów oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych.

ANDRZEJ SENATOR

Director International Sales

Profesjonalista w prowadzeniu biznesu z osiągnięciami w zwiększaniu przychodów i zysków firm. Posiada ponad 30 lat doświadczenia w zarządzaniu strategicznym i operacyjnym, jak również sprzedażowym w czołowych przedsiębiorstwach prowadzących działalność w Szwecji i Polsce.
Jego zadaniem jest rozszerzenie działalności firmy na rynki międzynarodowe. Włada biegle językami szwedzkim, angielskim i polskim.
W latach 1980-2016 pracował m.in. jako: Business Development dla Red Logic Sp. z o.o. (Polska), Sales and Marketing Director dla Sagittario Group (Polska), Business Development Manager dla Connectis Sp. z o.o. (Polska), Senior Consultant dla Celavi (Szwecja), Sales Director dla DNS Sweden (Szwecja), Managing Director dla StorageTek (Szwecja), Managing Director dla X/Comp (Szwecja), Sales Manager i Managing Director dla System Industries (Szwecja), Sales rep i Sales Manager dla Hewlett Packard (Szwecja). Był założycielem i CEO NordLink (Szwecja, Polska) oraz 7Stores (Szwecja, Polska).